Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 13.01.2011, 19:36
legol napisał(a):Wyświetl post
Heh jak TVN wyrywa z kontekstu to jest zło szatan i diabeł, a jak Ty wyrywasz z kontekstu to jest OK i cacy.
Wiesz jaka jest różnica między brakiem obiektywizmu TVN i mediów pokroju TVTrwam i Radio Maryja? Ano taka, że do TVN może przyjść każdy i powiedzieć swoje zdanie, a do tych drugich może przyjść tylko Jareczek i przez 3 godziny opowiadać swoje wersje wydarzeń.

Wczoraj oglądałem TVN24 wieczorem i jakoś nie zauważyłem narzucania komukolwiek czegokolwiek. Normalna relacja z wydarzeń dnia. Podane tylko i wyłącznie fakty. Goście z różnych stron konfliktu. Reportarze przedstawiające opinie obydwu stron. Nikt nikomu nie wmawiał że to wina pilotów i pijanego Błasiaka. Ale jak ktoś jest chory z nienawiści to zobaczy swoje...

Zresztą odkąd napisałeś w temacie o WOŚP, że przeciwnicy Owsiaka podają argumenty merytoryczne, a zwolennicy nie (mimo dziesiątek postów o uratowanych dzieciach itp itd) ośmieszyłeś się totalnie i Twoje wypowiedzi zupełnie pomijam w dyskusjach.
Zaczne od konca. Widze ze jestes z gatunku tych co napisza przeciwnikowi cos o opsmieszeniu sie i juz myslisz ze jest cacy i ty masz racje. Odpowiadam nie dlatego ze chce mi sie z toba rozmawiac bo chyba jednak nie mamy o czym sadzac po pierwszym zdaniu gdzie na cytaty calych postow wymyslasz cos o "wyrywaniu z kontekstu" Odpowiadam bo klamiesz i obrazasz mnie.

Posty z tego roku z tematu WOSP zwolennikow tej imprezy domomentu mojego wpisu:

michu-k napisał(a):Wyświetl post
Kto napisał że kosztem dzieci? Czy dzieci coś tracą? Nie tracą nic a zyskują niesamowicie wiele.

Niech sobie ubije Owsiak tysiące, dziesiątki, setki. W dupie to mam. Ważne że pomaga. Wielki człowiek.
pysio napisał(a):Wyświetl post
Drożdżu płacą Ci za sianie zamętu w każdym temacie? Kto Cię opłaca? Jarosław? Poluźnij gumę w slipkach bo Cię czytać się nie da.. marny prowokator!
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Stuknijcie się co niektórzy w łeb a potem uważajcie żeby echo nie zabiło.
W Polsce, kraju, gdzie obłuda i obojętność jest na porządku dziennym, pojawia się gośc z wizją - pomagać ludziom.
A co robią niektórzy - udupić, przypieprzyć się do reklam, czasu antenowego itp. Śmiech na sali.
Polecam:
http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprz...rzez_orkiestre
pysio napisał(a):Wyświetl post
a byłeś już dziś w kościele? odpaliłeś coś Rydzykowi w tym miesiącu? to jest obłuda! a nie wspieranie WOŚP! Pamiętajcie ograniczone jednostki, że WOŚP to nie tylko OWSIAK, a cała masa ludzi dobrej woli! Owsiak daje impuls - na szczęście ciągle mu się chce!

Fanatycy Naszego Dziennika i telewizji TRWAM za przeproszeniem.. wyjdźcie z tego tematu! macie swój Smoleńsk, tam się realizujcie haha
pysio napisał(a):Wyświetl post
nie możesz!

Sprawdź sobie ile Twój ukochany Caritas ma pracowników pracujących na pełnych etatach, co roku organizuje wyjazdy do Ziemi Świętej swoim działaczom.. myślisz, że z czyich pieniędzy? Tak, twoich i tobie fanatykom religijnym podobnych. Wracając jeszcze do WOŚP'a, docenisz tą inicjatywę jak Twoje dziecko trafi do szpitala i się okażę, że każdy sprzęt pod który będzie Twój syn/córka podpięty jest z nakleją WOŚP!

WOŚP bee, a Caritas cool - standardowe myślenie katotaliba, który poza TV Trwam i Radio Maryja świata nie widzi ehh, a Woodstock zna tylko z opowiadań Radiosłuchaczy.

Nie byłeś na Woodstocku to zamilcz na jego temat - bo również ja mógłbym powiedzieć, że na pielgrzymki na Jasną Górą jeżdżą tylko debile.. na youtubie jest masa filmów, głównie reportaże TVN'u, które dobitnie pokazują kulturę ów pielgrzymów.. Widzisz podobieństwo?
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Macie takie prostackie, specyficzne dla Naszego narodu myślenie - po co mam im wrzucić, jak i tak 100% nie idzie na potrzebujących. Tylko że im więcej wrzucisz, tym więcej dostaną potrzebujący. Ale racja, lepiej w ogóle nie wrzucać, ktoś inny wrzuci.
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
No cóż ja tylko powiem,że w takim Olsztynie około 80% sprzętu na oddziałach dla noworodków/dzieci itp. pochodzi od WOŚP-u.
Wiem,ze oznacza to degrengoladę polskiego systemu ochrony zdrowia,ale mimo wszystko dobrze,że ten Owsiak jest.
"Dziesiatki" postow merytorycznych. Z konkretnymi historiami tak jak napisales o uratowanych dzieciach. Szkoda tylko ze jakos zmienily sie w stukanie po glowach, prostackie myslenie, oblude i katotaliby. Jak cos piszesz misiu kolorowy to najpierw sprawdz bo wychodzisz na blazna.

Jeszcze slowko o obiektywizmie tvn. Dzisiejszy reportaz o kontrolerach lotow w Faktach zreazliwoany w tonie "kontroler moze sobie gadac co chce, pilot ma myslec i zawsze bedzie jego wina gdy podejmie zla decyzje". Taki obiektywny reportazyk o kolesiach ktorzy informowali samolot blednie, prawdopodobnie nieswiadomie, o jego polozeniu mowiac "na scieszce i kursie". Ah, dziekuje za obiektywizm! O reszcie mi sie nie chce pisac, np o zapraszaniu do studia 4 osob, z czego trzy mysla tak samo lacznie z dwojka prowadzacych a czwarty jest w formie maskotki ktorej trzeba dowalic. Szkoda gadac ze istnieje ktos kto w ogole wierzy w obiektywizm w dziennikarstwie telewizyjnym w Polsce.
A jesli ktos przy tym wierzy w obiektywizm komisji, ktora wydaje licencje na te same samoloty ktore sie potem rozbijaja to mam dla niego jeden komentarz ->
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując