legol napisał(a):

Heh jak TVN wyrywa z kontekstu to jest zło szatan i diabeł, a jak Ty wyrywasz z kontekstu to jest OK i cacy.
Wiesz jaka jest różnica między brakiem obiektywizmu TVN i mediów pokroju TVTrwam i Radio Maryja? Ano taka, że do TVN może przyjść każdy i powiedzieć swoje zdanie, a do tych drugich może przyjść tylko Jareczek i przez 3 godziny opowiadać swoje wersje wydarzeń.
Wczoraj oglądałem TVN24 wieczorem i jakoś nie zauważyłem narzucania komukolwiek czegokolwiek. Normalna relacja z wydarzeń dnia. Podane tylko i wyłącznie fakty. Goście z różnych stron konfliktu. Reportarze przedstawiające opinie obydwu stron. Nikt nikomu nie wmawiał że to wina pilotów i pijanego Błasiaka. Ale jak ktoś jest chory z nienawiści to zobaczy swoje...
Zresztą odkąd napisałeś w temacie o WOŚP, że przeciwnicy Owsiaka podają argumenty merytoryczne, a zwolennicy nie (mimo dziesiątek postów o uratowanych dzieciach itp itd) ośmieszyłeś się totalnie i Twoje wypowiedzi zupełnie pomijam w dyskusjach.
|
Zaczne od konca. Widze ze jestes z gatunku tych co napisza przeciwnikowi cos o opsmieszeniu sie i juz myslisz ze jest cacy i ty masz racje. Odpowiadam nie dlatego ze chce mi sie z toba rozmawiac bo chyba jednak nie mamy o czym sadzac po pierwszym zdaniu gdzie na cytaty calych postow wymyslasz cos o "wyrywaniu z kontekstu"

Odpowiadam bo klamiesz i obrazasz mnie.
Posty z tego roku z tematu WOSP zwolennikow tej imprezy domomentu mojego wpisu:
michu-k napisał(a):

Kto napisał że kosztem dzieci? Czy dzieci coś tracą? Nie tracą nic a zyskują niesamowicie wiele.
Niech sobie ubije Owsiak tysiące, dziesiątki, setki. W dupie to mam. Ważne że pomaga. Wielki człowiek.
|
pysio napisał(a):

|
Drożdżu płacą Ci za sianie zamętu w każdym temacie? Kto Cię opłaca? Jarosław? Poluźnij gumę w slipkach bo Cię czytać się nie da.. marny prowokator!
|
yoda79 napisał(a):

Stuknijcie się co niektórzy w łeb a potem uważajcie żeby echo nie zabiło.
W Polsce, kraju, gdzie obłuda i obojętność jest na porządku dziennym, pojawia się gośc z wizją - pomagać ludziom.
A co robią niektórzy - udupić, przypieprzyć się do reklam, czasu antenowego itp. Śmiech na sali.
Polecam:
http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprz...rzez_orkiestre
|
pysio napisał(a):

a byłeś już dziś w kościele? odpaliłeś coś Rydzykowi w tym miesiącu? to jest obłuda! a nie wspieranie WOŚP! Pamiętajcie ograniczone jednostki, że WOŚP to nie tylko OWSIAK, a cała masa ludzi dobrej woli! Owsiak daje impuls - na szczęście ciągle mu się chce!
Fanatycy Naszego Dziennika i telewizji TRWAM za przeproszeniem.. wyjdźcie z tego tematu! macie swój Smoleńsk, tam się realizujcie haha
|
pysio napisał(a):

nie możesz!
Sprawdź sobie ile Twój ukochany Caritas ma pracowników pracujących na pełnych etatach, co roku organizuje wyjazdy do Ziemi Świętej swoim działaczom.. myślisz, że z czyich pieniędzy? Tak, twoich i tobie fanatykom religijnym podobnych. Wracając jeszcze do WOŚP'a, docenisz tą inicjatywę jak Twoje dziecko trafi do szpitala i się okażę, że każdy sprzęt pod który będzie Twój syn/córka podpięty jest z nakleją WOŚP!
WOŚP bee, a Caritas cool - standardowe myślenie katotaliba, który poza TV Trwam i Radio Maryja świata nie widzi ehh, a Woodstock zna tylko z opowiadań Radiosłuchaczy.
Nie byłeś na Woodstocku to zamilcz na jego temat - bo również ja mógłbym powiedzieć, że na pielgrzymki na Jasną Górą jeżdżą tylko debile.. na youtubie jest masa filmów, głównie reportaże TVN'u, które dobitnie pokazują kulturę ów pielgrzymów.. Widzisz podobieństwo?
|
Kandzior napisał(a):

|
Macie takie prostackie, specyficzne dla Naszego narodu myślenie - po co mam im wrzucić, jak i tak 100% nie idzie na potrzebujących. Tylko że im więcej wrzucisz, tym więcej dostaną potrzebujący. Ale racja, lepiej w ogóle nie wrzucać, ktoś inny wrzuci.
|
yoda79 napisał(a):

No cóż ja tylko powiem,że w takim Olsztynie około 80% sprzętu na oddziałach dla noworodków/dzieci itp. pochodzi od WOŚP-u.
Wiem,ze oznacza to degrengoladę polskiego systemu ochrony zdrowia,ale mimo wszystko dobrze,że ten Owsiak jest.
|
"Dziesiatki" postow merytorycznych. Z konkretnymi historiami tak jak napisales o uratowanych dzieciach. Szkoda tylko ze jakos zmienily sie w stukanie po glowach, prostackie myslenie, oblude i katotaliby. Jak cos piszesz misiu kolorowy to najpierw sprawdz bo wychodzisz na blazna.
Jeszcze slowko o obiektywizmie tvn. Dzisiejszy reportaz o kontrolerach lotow w Faktach zreazliwoany w tonie "kontroler moze sobie gadac co chce, pilot ma myslec i zawsze bedzie jego wina gdy podejmie zla decyzje". Taki obiektywny reportazyk o kolesiach ktorzy informowali samolot blednie, prawdopodobnie nieswiadomie, o jego polozeniu mowiac "na scieszce i kursie". Ah, dziekuje za obiektywizm! O reszcie mi sie nie chce pisac, np o zapraszaniu do studia 4 osob, z czego trzy mysla tak samo lacznie z dwojka prowadzacych a czwarty jest w formie maskotki ktorej trzeba dowalic. Szkoda gadac ze istnieje ktos kto w ogole wierzy w obiektywizm w dziennikarstwie telewizyjnym w Polsce.
A jesli ktos przy tym wierzy w obiektywizm komisji, ktora wydaje licencje na te same samoloty ktore sie potem rozbijaja to mam dla niego jeden komentarz ->
