Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8864
Stary 13.01.2011, 17:47
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Niemniej jednak faul był brutalny.

Faul był oczywiście brutalny, ale były już gorsze przypadki. Na szczęście nogi temu chłopakowi nie złamał. A tak ogólnie to dla mnie Małecki na boisku jest raczej mocny w gębie, a nie w faulach. Lepsze już gadki niż łamanie komuś nóg czy wbijanie łokci w twarz.
Odpowiedz cytując