Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39730
Stary 13.01.2011, 16:58
A nie lepiej się pogodzić z tym, że być może będziemy ligowym średniakiem? Mogła się cracovia tłuc po III lidze, mógł Ruch bronic się przed spadkiem z II, spadł Górnik, Widzew, ŁKS. Śląsk się tułał po wsiach, Lechia zaczynała od okręgówki, Pogoń to samo. Od lat jesteśmy w tej lidze hegemonem, ale nic nie trwa wiecznie, czasem przychodzą trudne chwile. Pewnie kiedyś nasze dzieci na D złapią się za bary i rykną : Zagraj, zagraj jak za dawnych lat...
mając na myśli lata 98-2010. Życie.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując