Cytat:
Życze Ci zebys przez całe swoje zycie był w stanie odłozyc 400tys złotych a potem był wstanie je zaiwestowac w coś niepewnego..
Zresztą nie chodzi tylko o te pieniadze, nie mozna dawac za piłkarza od reki tyle pieniedzy ile zyczy sobie klub, bo nastepnym razem zazyczy 2 razy wiecej za tej samej klasy pilkarza i co tez go kupimi ? Tranfery to jest interes, interes dla obu stron targowanie się jest rzecza normalna dlatego kluby na poczatku chca za piłkarza 2x tyle ile naprawde oczekują..
|
Beznadziejny argument. Wiadome, ze nie będę obracał takimi kwotami.
Jeśli chce się osiągnąć w tym sporcie sukcesy, to trzeba inwestować, ale trzeba to robić mądrze. Jeśli Wisła go oglądała i wie, ze prezentuje dobry poziom to 100 tys euro to żenująca kwota.
Ja rozumiem, że można się targować, jeśli ma się kompletną kadrę, ale my potrzebujemy zawodników na gwałt !