Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39725
Stary 13.01.2011, 16:50
Cytat:
Życze Ci zebys przez całe swoje zycie był w stanie odłozyc 400tys złotych a potem był wstanie je zaiwestowac w coś niepewnego..
Zresztą nie chodzi tylko o te pieniadze, nie mozna dawac za piłkarza od reki tyle pieniedzy ile zyczy sobie klub, bo nastepnym razem zazyczy 2 razy wiecej za tej samej klasy pilkarza i co tez go kupimi ? Tranfery to jest interes, interes dla obu stron targowanie się jest rzecza normalna dlatego kluby na poczatku chca za piłkarza 2x tyle ile naprawde oczekują..
Beznadziejny argument. Wiadome, ze nie będę obracał takimi kwotami.
Jeśli chce się osiągnąć w tym sporcie sukcesy, to trzeba inwestować, ale trzeba to robić mądrze. Jeśli Wisła go oglądała i wie, ze prezentuje dobry poziom to 100 tys euro to żenująca kwota.
Ja rozumiem, że można się targować, jeśli ma się kompletną kadrę, ale my potrzebujemy zawodników na gwałt !
Odpowiedz cytując