Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce
Offline
#
39722
13.01.2011, 16:26
Teqcontroller
napisał(a):
18 Stycznia podobno ma przyleciec i podpisac umowe......
No tak, bo jego obecny klub odrzucił(albo zdementował) ofertę opiewającą 370,000€ z Olympiacos-u... wiec chyba wszystko dogadane z Wisłą
dodo19891989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dodo19891989
Znajdź inne posty napisane przez dodo19891989