Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39722
Stary 13.01.2011, 16:26
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
18 Stycznia podobno ma przyleciec i podpisac umowe......
No tak, bo jego obecny klub odrzucił(albo zdementował) ofertę opiewającą 370,000€ z Olympiacos-u... wiec chyba wszystko dogadane z Wisłą

Odpowiedz cytując