Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 13.01.2011, 16:22
Dziś usłyszałem ciekawy komentarz o MAK. Podkreślano, że analizując jego działalność (przy innych wypadkach lotniczych) nie da się nie zauważyć, że jest to instytucja skorumpowana, nierzetelna i zależna od innych podmiotów.

Jak więc ufać takim ludziom
What's new?

Odpowiedz cytując