Dziś usłyszałem ciekawy komentarz o MAK. Podkreślano, że analizując jego działalność (przy innych wypadkach lotniczych) nie da się nie zauważyć, że jest to instytucja skorumpowana, nierzetelna i zależna od innych podmiotów.
Jak więc ufać takim ludziom
