A kiedy miał do Polski przylecieć ten piłkarz z Ghany, Karim Alhassan, co niby Wisła ustaliła z nim warunki kontraktu... i czekają go tylko badania medyczne, a potem ma "latać" po murawie R22?

Może na obecny czas, warto skupić się na tym... rzekomo potwierdzonym transferze?