Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
39719
13.01.2011, 16:05
Jakis atut tam ma, ale powazne atuty zostaly zmarnowane... Popatrz jak latwo nam bylo pozyskiwac zawodnikow zaraz po sezonie 2002-2003. Nawet z karta na reku mielismy znakomitych zawodnikow, a popatrz co sie dzieje teraz
?
cortezz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cortezz