|
I co z tego że perełka? co z tego że do Trabzonsporu? ale zagraniczne kluby się po nich zgłosiły.
Czy tego chcesz, czy nie Wisła i inne Polskie kluby są monitorowane przez bogatsze zachodnie zespoły.
Tak z Polski DA się wypromować, i jeśli pilkarz ma na celu wypromowanie się, to Wisła tutaj ma poważny atut.
|