Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39718
Stary 13.01.2011, 15:59
I co z tego że perełka? co z tego że do Trabzonsporu? ale zagraniczne kluby się po nich zgłosiły.
Czy tego chcesz, czy nie Wisła i inne Polskie kluby są monitorowane przez bogatsze zachodnie zespoły.
Tak z Polski DA się wypromować, i jeśli pilkarz ma na celu wypromowanie się, to Wisła tutaj ma poważny atut.
Odpowiedz cytując