Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39717
Stary 13.01.2011, 15:51
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
To dziwne, bo przez tylko 2 okna transferowe, piłkarze odeszli na zachód do dobrych klubów.
Marcelo,Diaz, Glowacki, Brożki, itd.
Glowacki i Brozki byli obserwowani juz od jakiegos czasu, Trabzonspor "zakochal sie" w naszych grajkach juz wczesniej patrz Szymkowiak... Marcelo to byla perełka Diaz to reprezentant kraju...

Jesli polityka transferowa sie nie zmieni juz niedlugo bedziemy sprzedawac polskiej czołówce za i milion PLN i walczyc o utrzymanie!
Odpowiedz cytując