Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39716
Stary 13.01.2011, 15:40
cortezz napisał(a):Wyświetl post

Zawodnicy nie chca do nas trafiac bo nie maja sie jak wypromowac za granice i kolo sie zamyka chodzi o to ze popadamy w marazm i ligową sredniawke!
To dziwne, bo przez tylko 2 okna transferowe, piłkarze odeszli na zachód do dobrych klubów.
Marcelo,Diaz, Glowacki, Brożki, itd.
Odpowiedz cytując