cortezz napisał(a):

Zawodnicy nie chca do nas trafiac bo nie maja sie jak wypromowac za granice i kolo sie zamyka chodzi o to ze popadamy w marazm i ligową sredniawke!
|
To dziwne, bo przez tylko 2 okna transferowe, piłkarze odeszli na zachód do dobrych klubów.
Marcelo,Diaz, Glowacki, Brożki, itd.