Miał ktoś może styczność z etui na telefon typu "GEL CASE"
coś takiego:
http://allegro.pl/niezniszczalne-etu...0.html#gallery
wczesniej kupilem rubber case (jakies plastiko-podobne) i rozwalilo sie po 3 tygodniach.
Jak ktos uzywa/uzywal tych etui gel case to prosze napisac czy warto kupowac.