Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39715
Stary 13.01.2011, 15:34
Wolę Wisłę mistzrowksą w stylu New York niż 11 Łobodzińskich, Pawełków i innych specjalistów biegających za ciężką kasę i miejsce w środku tabeli.

Ilość Polaków w składzie jest mi obojętna
Odpowiedz cytując