|
I tak z lotników zrobiono totalnych amatorów bez profesjonalnego podejścia do wykonywanego zawodu i rangi przewożonych osób, z szefa sił zbrojnych zrobiono alkoholika z prezydenta rozczłonkowanego nieudacznika i w ogóle wypadek jak wypadek, nic się nie stało jest fajnie i cacy.
|