Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 13.01.2011, 15:26
I tak z lotników zrobiono totalnych amatorów bez profesjonalnego podejścia do wykonywanego zawodu i rangi przewożonych osób, z szefa sił zbrojnych zrobiono alkoholika z prezydenta rozczłonkowanego nieudacznika i w ogóle wypadek jak wypadek, nic się nie stało jest fajnie i cacy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując