Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39711
Stary 13.01.2011, 14:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jak jest mi dane odwiedzić stadion R22 to nie słysze do okoła takiego marudzenia i jęczenia. Pewnie taka osoba dostałaby liścia i by skonczyla swoje "wywody"
myslisz ze dostalby liscia? a mnie sie wydaje ze zaczela by sie dyskusja. z osob ktore znam, a nie sa to osoby przypadkowe, nikt nie jest zadowolony i nieraz rozmawiamy sobie o tym co nam sie nie podoba, czy to przy iwie czy to przez telefon, a na stadion przychodzimy w innym celu. TU SIE DOPINGUJE, A NIE MARUDZI!!!
Odpowiedz cytując