tofik napisał(a):

|
Jak jest mi dane odwiedzić stadion R22 to nie słysze do okoła takiego marudzenia i jęczenia. Pewnie taka osoba dostałaby liścia i by skonczyla swoje "wywody"
|
myslisz ze dostalby liscia? a mnie sie wydaje ze zaczela by sie dyskusja. z osob ktore znam, a nie sa to osoby przypadkowe, nikt nie jest zadowolony i nieraz rozmawiamy sobie o tym co nam sie nie podoba, czy to przy iwie czy to przez telefon, a na stadion przychodzimy w innym celu. TU SIE DOPINGUJE, A NIE MARUDZI!!!