Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1971
Stary 13.01.2011, 14:45
Że do Arki Kowalewski nie przeszedł oczywiście rozumiem
Ale to jest leszcz straszny i szuka ostatniego w karierze frajera ktory mu dobrze zapłaci. Po pół roku go kopną w dupkę albo będzie musiał w nocy uciekać z miasta
..
Odpowiedz cytując