Melikson średniak ligowy? Mi ewidentnie na takiego nie wygląda. Zagrał dwa bardzo dobre sezony (teraz gra trzeci) w przeciętnym Beer Sheva i trafił dzięki temu do reprezentacji Izraela. To przeciętniakom raczej się nie zdarza. Przykładowo Grosicki też w Legii się nie sprawdził a w Jagiellonii był czołowym zawodnikiem ligi. Moim zdaniem Melikson to potencjalne wzmocnienie i zawodnik, który może wygryźć szybko ze składu Gargułę.