Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39707
Stary 13.01.2011, 14:28
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Haha, widze ze kolejny "as" po Collinsie czy Perrone...napastnik, ktory nie strzela bramek, a ostatni dobry sezon mial lata temu . Oby te wszystkie nazwiska pojawiajace sie w mediach byly tylko spekulacjami, bo jakosc tych pilkarzy naprawde poraza. Melikson wyglada natomiast na typowego ligowego sredniaka, ktory nie sprawdzil sie w Maccabi. Nic, czekam na wzmocnienia .
Melikson średniak ligowy? Mi ewidentnie na takiego nie wygląda. Zagrał dwa bardzo dobre sezony (teraz gra trzeci) w przeciętnym Beer Sheva i trafił dzięki temu do reprezentacji Izraela. To przeciętniakom raczej się nie zdarza. Przykładowo Grosicki też w Legii się nie sprawdził a w Jagiellonii był czołowym zawodnikiem ligi. Moim zdaniem Melikson to potencjalne wzmocnienie i zawodnik, który może wygryźć szybko ze składu Gargułę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując