Proud napisał(a):

Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)
Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy 
Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa?
|
Jeśli ściągnąłeś FMa z neta, to prawdopodobnie ktoś się bawił edytorem. Niemożliwe, że skauci tworzący grę aż tak się pomylili.
