Bledzewski swego czasu obok Marcina Bębna był jednym z najlepiej zapowiadających się bramkarzy w Polsce - cóż obaj rozmienili się na grosze.
Powinni ściągnąć jakiegoś młodego bramkarza, niech rywalizuje z Kurtą a Milanowi dać szansę przez te pół roku żeby się wykazał. Jak zjebie to ktoś z młodych mógłby spróbować. Dzisiaj w Bayernie van Gaal powiedział że stawia na młodego Krafta, odsuwając HJ Butta, mimo że ten miał całkiem dobrą i równą rundę.
PS
oftopowo,
Cabaj u śledzi ?
