zordon napisał(a):

|
Dlatego, jak już parę razy pisałem, najpierw się zawodnika kupuje, a później sprzedaje, ew w momencie sprzedaży, negocjacje z następca powinny być już prawie zakończone. Sprzedaż Brożków spowodowało, że za każdego następcę kluby na pewno chcą więcej kasy od nas.
|
True.
Do tego coraz to bardziej dziwą mnie słowa Staszka.'Wisła powinna sprzedawać' - pełna zgoda, tyle że my w ostatnim półroczu sprzedajemy hurtem a to już jest patologia, co Staszek pominął
Do tego już widać że sprawy nie idą jak powinny, bo mamy 4 dni do rozpoczęcia zgrupowania a oprócz bardziej lub mniej kosmicznych grajków w wyliczance(zdecydowana większość to tzw szrot), to efektów 0 a można by wymagać by po ponad 4 miesiącach pracy, Staszek wynalazł choćby jednego zawodnika, którego można by spokojnie podpisać zaraz po nowym roku.