Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39705
Stary 13.01.2011, 13:29
zordon napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, jak już parę razy pisałem, najpierw się zawodnika kupuje, a później sprzedaje, ew w momencie sprzedaży, negocjacje z następca powinny być już prawie zakończone. Sprzedaż Brożków spowodowało, że za każdego następcę kluby na pewno chcą więcej kasy od nas.
True.
Do tego coraz to bardziej dziwą mnie słowa Staszka.'Wisła powinna sprzedawać' - pełna zgoda, tyle że my w ostatnim półroczu sprzedajemy hurtem a to już jest patologia, co Staszek pominął

Do tego już widać że sprawy nie idą jak powinny, bo mamy 4 dni do rozpoczęcia zgrupowania a oprócz bardziej lub mniej kosmicznych grajków w wyliczance(zdecydowana większość to tzw szrot), to efektów 0 a można by wymagać by po ponad 4 miesiącach pracy, Staszek wynalazł choćby jednego zawodnika, którego można by spokojnie podpisać zaraz po nowym roku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując