Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 13.01.2011, 13:18
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam

Jutro właśnie jadę do Poznania na rozmowę. Zobaczymy jak to wygląda w praktyce Jadę z ogłoszenia, nie z polecenia.
Niestety zamiast wyjazdu do Poznania mam wyjazd do swojego pokoju pod kołdrę z gorączką 39-stopni :( Kto wie, może to i dobrze, że chociaż na chwilę uspokoimy sytuację
Odpowiedz cytując