Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5255
13.01.2011, 12:02
http://oi53.tinypic.com/1z1fdq9.jpg
zaczyna mi się ta gra nie podobać... pierwszy sezon
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel