Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39690
Stary 13.01.2011, 11:55
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się czy przez cały czas Twego sponsoringu nazbierało się na komplet koszulek treningowych dla drużyny. Kupując bilet płacisz za produkt, czyli mecz piłkarski w ekstraklasie i nic więcej. Sponsor się znalazł .
Sorry 'koleś, ale bilety są też rodzajem sponsoringu.Kupując bilet , płacisz za produkt, kupując miejsce reklamowe też płacisz za produkt więc o co chodzi?
1 flamengista wiele nie da ale 20tyś flamengistów to już konkretny dochód klubu.W każdym liczącym się klubie, kibice są jednymi z większych 'sponsorów' i bez nich klub by nie istniał.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 13.01.2011 o godz. 11:57.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując