BigLeb napisał(a):

Zastanawiam się czy przez cały czas Twego sponsoringu nazbierało się na komplet koszulek treningowych dla drużyny. Kupując bilet płacisz za produkt, czyli mecz piłkarski w ekstraklasie i nic więcej. Sponsor się znalazł .
|
Sorry 'koleś

, ale bilety są też rodzajem sponsoringu.Kupując bilet , płacisz za produkt, kupując miejsce reklamowe też płacisz za produkt więc o co chodzi?
1 flamengista wiele nie da ale 20tyś flamengistów to już konkretny dochód klubu.W każdym liczącym się klubie, kibice są jednymi z większych 'sponsorów' i bez nich klub by nie istniał.