Peroslaw88 napisał(a):

w beznadziejnej lidze, gdzie mecze na średnim, zachodnim poziomie przez cały sezon są może z 3-4. Jak zagramy tym składem w pucharach to ponownie nam karabachy-srachy walna z 3 gole
|
Nie zgadzam się - z tym składem w chwili obecnej co mamy i pod okiem tego a nie innego trenera Karabachy pokonamy. Gorzej będzie z wyżej rozstawionymi - dlatego trzeba kupić kilku graczy, ale nie zgodzę się z Twoim determinizmem w postach - "tak będzie i basta!". Jak będzie to zobaczymy. Narazie trzeba jeszcze wstrzymać oddech i poczekać na wyniki prac Valcksa. On ma czas do końca stycznia. Jak sprowadzi trzech bardzo solidnych piłkarzy na konkretne pozycje, to znaczy, że odrobił swoje zadanie domowe. Jak nie - to wtedy będziemy mogli go krytykować.