|
Bezsens i jeszcze raz bezsens kupią jak zwykle w ostatniej minucie zawodników na lawę rezerwowych i będą zadowoleni,myśleć trzeba o zawodnikach którzy powinni grać w podstawowym składzie a nie zastanawiać się nad zawodnikiem który w całym sezonie trafił do siatki 6 razy w lidze Węgierskiej i nie łapie się do kadry zespołu włoskiego.
|