Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39682
Stary 13.01.2011, 11:00
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Życze Ci zebys przez całe swoje zycie był w stanie odłozyc 400tys złotych a potem był wstanie je zaiwestowac w coś niepewnego..
Zresztą nie chodzi tylko o te pieniadze, nie mozna dawac za piłkarza od reki tyle pieniedzy ile zyczy sobie klub, bo nastepnym razem zazyczy 2 razy wiecej za tej samej klasy pilkarza i co tez go kupimi ? Tranfery to jest interes, interes dla obu stron targowanie się jest rzecza normalna dlatego kluby na poczatku chca za piłkarza 2x tyle ile naprawde oczekują.
Dobrze napisane. Tez tak uwazam. Dlatego teksty w stylu "dokladam sie bo kupuje bilet" to wedlug mnie jest rowniez "slodkie pierdzenie".

Co do samych transferow moze az takim optymista duzym (chodzi mi o ilosc) jak kolega powyzej nie jestem ale tez uwazam ze na bank transfery z 2-3 beda. Obym sie nie mylil.
Odpowiedz cytując