Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39680
Stary 13.01.2011, 10:32
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
znowu ten sam schemat ws. transferów. Jak zwykle piłkarze będą brani na ostatnią chwilę. Sam nie wiem po co zostali zatrudnieni ci Holendrzy. Nawet jak kogoś znajdą dobrego i za niezłą kasę to Cupiał i tak się nie zgodzi. Zgodzono się na odejście jedynego napastnika i nie było przygotowanego następcy. Jednak czego wymagać od Basałaja i spółki. W zimę rozmontowali całą obronę i mieli mieć gotowych kandydatów w tydzień i wiemy jak to się skończyło...
Drugim miejscem w tabeli.
Odpowiedz cytując