Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39679
Stary 13.01.2011, 10:03
znowu ten sam schemat ws. transferów. Jak zwykle piłkarze będą brani na ostatnią chwilę. Sam nie wiem po co zostali zatrudnieni ci Holendrzy. Nawet jak kogoś znajdą dobrego i za niezłą kasę to Cupiał i tak się nie zgodzi. Zgodzono się na odejście jedynego napastnika i nie było przygotowanego następcy. Jednak czego wymagać od Basałaja i spółki. W zimę rozmontowali całą obronę i mieli mieć gotowych kandydatów w tydzień i wiemy jak to się skończyło...
Ostatnio edytowane przez Peroslaw88 : 13.01.2011 o godz. 10:05.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując