Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.01.2011, 08:22
ale czym tu sie przejmowac Zieńczuk ostatni udany sezon miał.. w Wiśle 6 lat temu
nastepne to już pochylnia w dół, gaśnie z każdym sezonem. Lechia wyciągnęła ręke, bo ma taki zwyczaj dla wychowanków. Zieniu wie, że w Lechii nie ma szans sie przebić, w Ruchu zaś nei powinien mieć problemów.
No i u Nas dostał by kolejny próbny kontrakt (teraz miał ponoć 4tys) w Ruchu mu wywalili odrazu prawie 2letni do końca 2012, i to za 21tys wiec nie ma sie co zastanawiać dlaczego poszedł

najlepsza informacja wczorajszego dnia to i tak sytuacja z Kowalewskim
szybko sie przekonał w jakie gów** się pakuje i zmienił zdanie
arka została na lodzie, założe się że zawita tam cabaj
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując