ale czym tu sie przejmowac

Zieńczuk ostatni udany sezon miał.. w Wiśle 6 lat temu
nastepne to już pochylnia w dół, gaśnie z każdym sezonem. Lechia wyciągnęła ręke, bo ma taki zwyczaj dla wychowanków. Zieniu wie, że w Lechii nie ma szans sie przebić, w Ruchu zaś nei powinien mieć problemów.
No i u Nas dostał by kolejny próbny kontrakt (teraz miał ponoć 4tys) w Ruchu mu wywalili odrazu prawie 2letni do końca 2012, i to za 21tys

wiec nie ma sie co zastanawiać dlaczego poszedł
najlepsza informacja wczorajszego dnia to i tak sytuacja z Kowalewskim
szybko sie przekonał w jakie gów** się pakuje i zmienił zdanie

arka została na lodzie, założe się że zawita tam cabaj
