Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 13.01.2011, 07:34
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Jaki znowu Kowalewski Przecież on już się dogadał z Arką (albo niewiele brakuje do porozumienia). Poza tym na co nam kolejny trzydziestokilkulatek
Według weszlo się rozmyślił.... i poszedł na Cypr więc raczej odpada....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując