Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 13.01.2011, 06:58
Krótki wtręt do tematyki centrów w Krakowie >> najwięcej centrów jest w Warszawie, na drugim miejscu jest Kraków (>50), Wrocław, Łódź, Poznań jest za nami. Problemem Krakowa nie są centra (jeszcze) tylko to, że zajmują się prostymi procesami biznesowymi, a nie procesami opartymi na wiedzy. A z wolna, Kraków dla tego typu centrów/procesów staje się za drogi - ale o tym już kiedyś pisałem.

Co do wspaniałych zarobków:

http://www.infopraca.pl/praca/poszuk...n=ofertas_push

http://www.infopraca.pl/praca/poszuk...n=ofertas_push

W nazwie firmy consulting, w opisie stanowiska call center > 1800 netto >> gdzie mam podpisać? I w którym ze znanych mi języków? Wstyd po prostu.

Odpowiedz cytując