|
Nie mówię żeby się przypalać, ale o jakie wydawanie z głową Ci tu chodzi MatMario? Skoro ponowili ofertę za tego Meliksona, to znaczy, że są nim poważnie zainteresowani. Widocznie ktoś go obserwował i z dużą dozą prawdopodobieństwa (bo pewności nigdy nie będzie) stwierdził, że będzie on wzmocnieniem. Nie jest raczej tak, że jak wydadzą 600 tys. i się nie sprawdzi, to nic się nie stanie, a jak wydadzą 700tys., to nagle finanse klubu szlag trafi. Jasne, że warto się targować gdyż np. te 100tys. może stanowić lwią część jego potencjalnego kontraktu, no ale bez jaj - zwłaszcza, że pogoniliśmy Brożków za kasę, która pozwoliłaby kupić i opłacić dwóch Meliksonów.
|