|
Proponuje więcej szacunku dla pieniędzy nabyć, był okres w Wiśle gdy te 100 tyś różnicy nie robiło, i skończyło się na wywaleniu 100 mln złotych na zdobycie kilku mistrzostw Polski, kilkoma fajnymi meczami w Europie i kilkoma zbłaźnieniami się. Nie to było celem. Celem była LM.
Jak te 100 tyś euro to nic to dzwońcie jutro do klubu, dorzucie się i będzie nowy piłkarz...
To nie chodzi o to żeby wydać, ale żeby wydać mądrze. A nie napalić się i płacić jak za zboże. To wszystko powinno już być przygotowane, szczególnie pomocnik czy stoper który nie wyskoczył tydzień temu jak napastnik.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|