Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39673
Stary 13.01.2011, 00:57
No to też jest dylemat co mówisz - cfa. A poza tym, to warto negocjować, a nuż głupie 50 tysięcy opuszczą. Przecież zawsze da się zrobić deal finalnie - warto trochę ponegocjować.
Odpowiedz cytując