skeba napisał(a):

To jest właśnie polityka Wisły. Boją się zaryzykować 100 tys euro, zważywszy, że właściciel dostał 2.2 mln euro. Gratulacje.
Skąpstwo, skąpstwem, ale to są jaja. Zeby Wicemistrz Polski nie mógł przeprowadzić transferu gotówkowego.
|
No masz rację, ale z drugiej strony wydadzą znów pokaźną kwotę na transfer który nie wypali i będzie płacz jak z Jirsakiem czy Kirmem w tamtym sezonie

A nawet jak kopacz który przyjdzie będzie grał dobrze wzmocni kadrę i podniesie ogólny poziom sportowy Wisły to ktoś będzie płakał, że nie strzelił 50 bramek a 48
