Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39671
Stary 13.01.2011, 00:16
To jest właśnie polityka Wisły. Boją się zaryzykować 100 tys euro, zważywszy, że właściciel dostał 2.2 mln euro. Gratulacje.
Skąpstwo, skąpstwem, ale to są jaja. Zeby Wicemistrz Polski nie mógł przeprowadzić transferu gotówkowego.
Odpowiedz cytując