Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)
Offline
#
39669
13.01.2011, 00:05
On jest rozgrywającym czyli na miejsce Jirsaka może wskoczy , więc co jeszcze czyżby Kowalewski na bramkę i zostajemy z dwoma ogromnymi problemami czyli rzecz jasna z napastnikiem i stoperem.
szczebel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez szczebel