Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39669
Stary 13.01.2011, 00:05
On jest rozgrywającym czyli na miejsce Jirsaka może wskoczy , więc co jeszcze czyżby Kowalewski na bramkę i zostajemy z dwoma ogromnymi problemami czyli rzecz jasna z napastnikiem i stoperem.
Odpowiedz cytując