Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8725
Stary 12.01.2011, 22:57
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Kokoszka chce wrócic do Polski.Zainteresowane Lech,Legia i Polonia.Myślę,że w obecnej sytuacji przydałby się nam,a i kosztowac nie powinien sporo..
Ty powinienes miec zakaz wypowiadania sie we wszelkich tematach transferowych. Najpierw oredownik sprzedawczyka Stachowiaka, teraz Adas. Jaka jeszcze propozycja narodzi sie w tym umysle?
Odpowiedz cytując