Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
39665
12.01.2011, 22:41
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24437
Coś nam opornie idzie z tymi transferami, no ale do lutego jestem cierpliwy...
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Waldi69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldi69
Znajdź inne posty napisane przez Waldi69