Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39664
Stary 12.01.2011, 22:21
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie okna transferowe pokazały że jak Wisła nie chce żeby pismaki wiedziały to nic nie wiedzą
Dokładnie!

Z biadoleniem wstrzymajmy się do 17.01. Możliwe, że podawane nazwiska to zasłona dymna. Valcx nie jest z krainy Oz, doświadczenie ma z b.dobrze zorganizowanego europejskiego klubu, więc teoretycznie wie co i jak załatwiać. Miał całą rundę na obserwacje i przymiarki do "nowych"...

Z podawanych kandydatów podoba mi się Gruzin (statystycznie i z publikowanych nagrań).

Poczekajmy jeszcze parę dni i będziemy włodarzy rozliczać na forum z dokonań.

Pozdr
Odpowiedz cytując