Ajax napisał(a):

Ostatnie okna transferowe pokazały że jak Wisła nie chce żeby pismaki wiedziały to nic nie wiedzą
|
Dokładnie!
Z biadoleniem wstrzymajmy się do 17.01. Możliwe, że podawane nazwiska to zasłona dymna. Valcx nie jest z krainy Oz, doświadczenie ma z b.dobrze zorganizowanego europejskiego klubu, więc teoretycznie wie co i jak załatwiać. Miał całą rundę na obserwacje i przymiarki do "nowych"...
Z podawanych kandydatów podoba mi się Gruzin (statystycznie i z publikowanych nagrań).
Poczekajmy jeszcze parę dni i będziemy włodarzy rozliczać na forum z dokonań.
Pozdr