Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 12.01.2011, 22:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak Wizard zareaguje na wiadomość ze Zieniu podpisał z Ruchem
Szokująco. Dowiedziałem się od kumpla i mu nie uwierzyłem, będąc pewien, że mnie wkręca Tego się w życiu nie spodziewałem... Jest mi o tyle szkoda, że Marek jest gdańszczaninem i naszym wychowankiem, cóż... ciężko cokolwiek powiedzieć. Co prawda od początku uważałem, że Zieńczuk nie bardzo pasuje do systemu 4-3-3, ale liczyłem na odbudowę jego formy. A tu taki zonk...
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując