szprotson napisał(a):

|
Ciekawe jak Wizard zareaguje na wiadomość ze Zieniu podpisał z Ruchem
|
Szokująco. Dowiedziałem się od kumpla i mu nie uwierzyłem, będąc pewien, że mnie wkręca

Tego się w życiu nie spodziewałem... Jest mi o tyle szkoda, że Marek jest gdańszczaninem i naszym wychowankiem, cóż... ciężko cokolwiek powiedzieć. Co prawda od początku uważałem, że Zieńczuk nie bardzo pasuje do systemu 4-3-3, ale liczyłem na odbudowę jego formy. A tu taki zonk...