|
Nasza liga w zyciu nie dogoni zachodu jesli w takim tempie bedziemy wyprzedawali nasze talenty. Prawde mowiac ida oni do mocniejszych lig za marne grosze, ktore u nas sa fortuna.
Ogolnie to mocne ligi doprowadzily do takiej sytuacji. Pilkarze zarabiaja o wiele za duzo. Taki uklad z miejsca zostawia daleko z tylu takie kraje jak my i nasze kluby. Niestety
|