Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 12.01.2011, 21:51
Nasza liga w zyciu nie dogoni zachodu jesli w takim tempie bedziemy wyprzedawali nasze talenty. Prawde mowiac ida oni do mocniejszych lig za marne grosze, ktore u nas sa fortuna.

Ogolnie to mocne ligi doprowadzily do takiej sytuacji. Pilkarze zarabiaja o wiele za duzo. Taki uklad z miejsca zostawia daleko z tylu takie kraje jak my i nasze kluby. Niestety
Odpowiedz cytując