Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
20316
12.01.2011, 21:35
Cytat:
w jakiej cenie można się spodziewac karnetu na tą runde "na gwiazde" chyba w tej rundzie "C"?
Coś ok. 92,45 zł, ale pewien nie jestem, bo do obliczeń korzystałem tylko z windows'owskiego kalkulatora
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-