Teqcontroller napisał(a):

Władze Hapoelu oczekują przynajmniej podwojenia tej sumy.
nie łudźmy się to jest mało możliwe żeby do nas trafił.
|
a ja składam ofertę na zakup Wieży Eiffla
i daję stówkę
no dobra Francuziki dokładam jeszcze drugą
i co nie pasi

jacyś dziwni ci Francuziki
nasza oferta na tego Izraelczyka to cóś podobnego do mojej za WE
niestety