|
Dlaczego w tym temacie są dwa skrajne poglądy, Ci którzy wierzą w zamach to 'zakochani w Jarku', a Ci co nie wierzą to 'zakochani w TVN'? Nie ma niczego mniej skrajnego, czegoś bardziej po środku? Czemu przedstawiciele tych poglądów ciągle tylko sobie wrzucają, a nie polemizują kulturalniej? Aż głowa boli przeglądając temat.
|