Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 12.01.2011, 18:46
W Borku będzie albo Makro albo Selgros już nie pamiętam.

O centrum outletowym w Modniczce był artykuł już jakiś czas temu. Na dole outlet (coś takiego jak w Sosnowcu) a na piętrze zwykłe sklepy.

O nawet mam:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...t_Factory.html
Odpowiedz cytując