W Borku będzie albo Makro albo Selgros już nie pamiętam.
O centrum outletowym w Modniczce był artykuł już jakiś czas temu. Na dole outlet (coś takiego jak w Sosnowcu) a na piętrze zwykłe sklepy.
O nawet mam:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...t_Factory.html