Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39652
Stary 12.01.2011, 18:12
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Diaz - 800tys. - 1 mln.
Marcelo - 3 - 3,5 mln.
Głowacki - 1 - 1,5 mln
Brożkowie - 2 - 2,5 mln

Czyli od ~7, do 9.
Z tego wydane 2,5 miliona (strata za poprzedni rok) Cikosz, Wilk po 150 tysięcy, Rios za 250 tysięcy, Jovanić za 300 i Bunoza za 400 tysięcy.
Czyli już jest (załóżmy optymistycznie) 5,25 miliona. Wydaje mi się, że klub będzie chciał mieć zabezpieczenie na wypadek wykupienia Cikosza, Chaveza i Riosa więc odejmujemy 300 tys., 400tys. i milion.
Zostaje 3,5 miliona. I to jest kwota, którą w ciągu tego roku możemy wydać. Na kupowanie piłkarzy, na wypłaty, dla tychże, oraz na inwestowanie, w takie prozaiczne rzeczy jak infrastruktura, boiska, czy szkolenie młodzieży.
Czyli rozumiem że jak nie będzie transferów to będą boiska treningowe za 3,5 miliona euro albo szkolenie młodzieży?

Dobrze, niech więc wybudują tych parę boisk treningowych zamiast sprowadzać tuzów z nadwagą jak Boukhari czy Branco
Przynajmniej cokolwiek namacalnego zostanie po przerwie zimowej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując