Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#981
Stary 12.01.2011, 17:22
ja też mogę wklejać dużo rankingów, raportów, tabelek, a i tak reszta będzie sądzić, że w Krakowie jest chu*owo, a w innych miastach zajebiscie, dlatego właśnie powinniśmy skończyć już tę gadkę ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 12.01.2011 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując