Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39651
Stary 12.01.2011, 17:13
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ta kwota jest prawdziwa to jest to chyba ponury żart
Sprzedaliśmy piłkarzy za (wg różnych wersji) 7,5-10 mln E
A w zamian wydaliśmy może 1,2 mln i mamy wydać drugie tyle
Nie ma co re inwestycja jak cholera
Rozumiałbym jakby wydać 4 a resztę zostawić na pozostałe wydatki,
Przyklasnąłbym jakby zamiast transferów wybudować ośrodek treningowy albo akademie piłkarską
ale na nic takiego się nie zanosi

Tak, zaraz się dowiem, ze jestem płaczkiem i kibicem sukcesu
ale po prostu nie podoba mi się droga jaką obrali zarządzający Wisłą
Diaz - 800tys. - 1 mln.
Marcelo - 3 - 3,5 mln.
Głowacki - 1 - 1,5 mln
Brożkowie - 2 - 2,5 mln

Czyli od ~7, do 9.
Z tego wydane 2,5 miliona (strata za poprzedni rok) Cikosz, Wilk po 150 tysięcy, Rios za 250 tysięcy, Jovanić za 300 i Bunoza za 400 tysięcy.
Czyli już jest (załóżmy optymistycznie) 5,25 miliona. Wydaje mi się, że klub będzie chciał mieć zabezpieczenie na wypadek wykupienia Cikosza, Chaveza i Riosa więc odejmujemy 300 tys., 400tys. i milion.
Zostaje 3,5 miliona. I to jest kwota, którą w ciągu tego roku możemy wydać. Na kupowanie piłkarzy, na wypłaty, dla tychże, oraz na inwestowanie, w takie prozaiczne rzeczy jak infrastruktura, boiska, czy szkolenie młodzieży.
Powód: a kursywą masz twoje poprawione błędy.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 12.01.2011 o godz. 17:13.
.
Odpowiedz cytując