Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39649
Stary 12.01.2011, 17:08
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Milion ojro za Sernasa, to jest przesada, chłop zagrał dobrze jedną rundę strzelił pare bramek, ale on ma 25 lat, idopiero pierwsza dobrą runde.. Kto wie czy nie okaże sie że miał farta, a te pieniądze pójdą w błoto...

Jeśli dla Ciebie bramki w reprezentacji i gol np. z Francją nie robią wrażenia to kogo ty byś chciał widziec w Wiśle. Zmartwię Cię. Ronaldinho podpisał 3,5 roczny kontrakt z Flamengo.
Odpowiedz cytując